Еклери. Відео рецепт. Заварне тістечко

Один з найпопулярніших десертів у всьому світі – заварне тістечко еклер.
Як неможливо уявити Францію без Ейфелевої вежі, так неможливо не асоціювати французьку кухню з чимось іншим, крім еклера.
У перекладі з французької мови еклер означає «блискавка». Вважається, що рецепт його приготування швидкий і простий. Однак, насправді приготування цих десертів пов’язане з багатьма труднощами і готувати їх не так вже й просто! Уміння готувати еклери – це ознака високої майстерності кулінара.

Эклеры. Видео рецепт

У цьому відео ми покажемо вам, як можна приготувати еклери на домашній кухні. Розповімо з якими труднощами можна зіткнутися. Розберемо як уникнути основних помилок і отримати чудові еклерчікі!

Нам знадобиться:
Заварне тісто:
– масло вершкове 75 г
– вода 80 г
– молоко 100 г
– цукор 4 г
– сіль 3 г
– борошно просіяне 100 г
– яйця 3 шт
Крем заварний:
– молоко 200 мл
– стручок ванілі 1/2 или ванільний цукор
– яйцо 1 шт
– цукор 50 г
крахмал кукурудзяний 10 г
вершки для збивання (жирність від 30% і вище)
Ми використовуємо спеціальні кондитерські молочні вершки з додаванням рослинних жирів без смакових добавок (суміш рослинних і тваринних) 34%. Вони стабільні, прекрасно збиваються і тримають форму.
Інвентар:
ваги
– ковш з товстим дном
венчік або дерев’яна лопатка
– міксер з насадками для тіста
пергамент або килимок для випікання
кондитерський мішок
кондитерська насадка
Найзручніше випікати еклери на тефлоновому килимку. Ми використовуємо такий. Він довговічний, має великий розмір (в стандартну духовку ми розрізали його навпіл і отримали відразу ДВА килимка), легко миється. Якщо ж ви використовуєте пергамент, то краще взяти силіконізірований (білий).
Для гарного викладання тіста і для того, щоб вироби не полопалися у процесі випікання, краще всього використовувати кондитерські насадки з зубчиками. Наприклад, таку або таку.

Підписуйтесь на наш YouTube канал
та приєднуйтесь до нас у соц. мережах:
ми на Facebook  та в Instagram.

Позначено , , , , , ,