Кейтеринг

Кондитерська «Два зайці» займається не тільки випічкою тортів і десертів, також ми можемо предоставити Вам або Вашої кампанії послуги кейтерингу. Кейтерингом зветься організація харчування з можливістю виїзду та доставки страв на захід, фуршет або кава перерва. Існує кілька видів кейтерингу.

КАВА-БРЕЙК

Кава-брейк (Coffee break) – перерва на каву (10-40 хв) між діловими зустрічами або конференцією. Зазвичай на стіл виставляються кава, чай та інші напої, а також випічка та легкі закуски.

ФУРШЕТ

Фуршет – вид спільного прийому їжі для гостей, при якому страви і напої присутні обирають самостійно. Фуршетне меню може включати в себе як і холодні закуски у вигляді канапе, так і різноманітні крем-супи або ситні млинці з м’ясною начинкою. Для даного виду кейтерингу не передбачається стільці і столи з розписаними місцями.

CANDY BAR

Candy bar – солодкий стіл, з тематично оформленими стравами і десертами, для святкування Дня Народження або Весілля.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”160″ thumbnail_height=”120″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”6″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”1″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Кожен з цих видів несе окремий сенс, тому ми намагаємося прислухатися до будь-якого бажання наших замовників. Ми обслуговували обідні перерви в змаганнях між велосипедистами у Львові ( “Федерація велоспорту”). Також ми працювали на різних конференціях та тренінгах громадських організацій для Тимчасово переміщених осіб, надаючи все необхідне для кава-брейку та міні-фуршету. Ну і, звичайно, на постійній основі організовуємо Кенді-бари для Весіль.
Своєчасність і чіткість виконання поставлених завдань – одні з найголовніших критеріїв нашої команди. Ну і, звичайно ж, смак наданих страв – важлива ознака якості нашої кондитерської, за який нас люблять!

Замовити фуршет або кейтерінг ви можете за телефоном +38 067 258-15-11, надіславши листа на dvazajci@gmail.com або скористуйтесь формою зворотнього зв’язку.