Корпоративним клієнтам

Якщо Ви є представником фірми або компанії і Вас зацікавила наша продукція, будемо раді співпрацювати!
Наше виробництво розраховане на великі обсяги продукції і ми готові приймати замовлення для корпоративу!

Для великих заходів Ви можете замовити у нас торти 10-20 кг багатоярусні або плоскі з логотипом компанії, а також з привітаннями. Порційні десерти в будь-якій кількості: капкейкі, макарони, еклери, печиво та багато іншого.

Вже не перший рік ми займаємося виробництвом десертів з їстівної друком. Завдяки друку на їстівному папері, логотип компанії залишиться в первозданному вигляді і у високій якості, а сам друк їстівний та безпечний.

капкейки корпоратив

Смаки і зовнішній вигляд обговорюється індивідуально, ми можемо запропонувати вам класичні поєднання смаків або підготувати спеціальну пропозицію. Також можливе оформлення десертів в корпоративних кольорах і формі. Для цього знадобиться трохи більше часу на підготовку.

Замовлення для корпоративу ухвалюються не менше ніж за тиждень, оплата в будь-якій формі, є доставка по Львову і за межі міста (за домовленістю) цілодобово.

Хочете віддячити Ваших клієнтів або нагадати про себе ключовим партнерам? У нас Ви можете замовити подарункові набори десертів в будь-якій кількості як знак уваги, подарунок або привітання. Кількість десертів необмежено, доставка в точний час.

Для проведення ділових зустрічей, презентацій і семінарів “Два зайці” допоможуть в організації кава-паузи та фуршетів. Всі подробиці по телефону 067 258-15-11

Працюємо офіційно, всі документи платника податків, накладні надамо в електронному вигляді або з підписом. Працюємо з готівковим і безготівковим розрахунком.

З нами працюють:

[ngg src=”galleries” ids=”13″ display=”basic_slideshow” gallery_height=”200″ arrows=”1″ transition_style=”slide” interval=”1000″ show_thumbnail_link=”0″]