І знову майстер-клас!

Після невеликої літньої перерви ми знову повертаємося до традиції проведення майстер-класів від кондитерської “Два зайця”!

У новому сезоні в форматі проведення навчання ми міняємо майже все, крім звичайно теплої атмосфери і нашого бажання ділитися з вами своїми секретами кондитерської справи.

Форма. Тепер наші майстер-класи будуть проходити в декількох форматах. По-перше, вони будуть ділитися на МК для дорослих і МК для дітей.
На дорослі заняття ми, як і раніше, чекаємо всіх бажаючих освоїти нові техніки, поліпшити свію кондитерську майстерність або просто весело і з користю провести час.
На дитячі заняття ми запрошуємо дітей від 8 років для самостійного навчання і дітей молодшого віку разом з батьками для спільної роботи.
По-друге, новий зал дає нам можливість проводити як практичні майстер-класи, які так полюбилися вам раніше , так і більш видовищні показові шоу (звичайно ж не без вашої участі)

Місце проведення. Майстер-класи будуть проходити на території нового приміщення піцерії Два зайця – ТВК Південний, перехід між ТЦ Центральний і ТЦ Європа, 2 поверх (сходи з зеленої зони Європейської площі). У піцерії набагато більше місця для комфортного навчання, є все необхідне – обладнання та інвентар, зручні крісла і столи. Крім цього є також можливість організувати каву-брейк для учасників (учасниць)

Час проведення. Заняття для дорослих в новому сезоні плануємо проводити по понеділках з 18.00 до 20.30, а для дітей – по суботах з 10.00 до 12.00

Що таке майстер-клас від Двох зайців?

  • невеликі групи
  • весь інвентар, витратні матеріали та продукти
  • перевірені рецепти популярних солодощів
  • вільна, дружня атмосфера
  • Ви не просто прослідкуйте за роботою кондитера, а самостійно приготуєте блюдо
  • зможете задати будь-які питання, що цікавлять Вас питання

Слідкуйте за оголошеннями на нашому сайті і в соц. мережах: Facebook, Instagram

ще статті