Найчастіші питання:

Яка мінімальна вага торта?

Робимо торт від 2 кг

Як довго можна зберігати торт?

Ви можете зберігати торт в холодильнику до 2 діб. Винятком є ​​торти з мастичними деталями – їх краще не залишати у вологому холодному місці. Якщо плануєте забрати торт ввечері напередодні свята, то загорніть коробку з тортом в харчову плівку – це дозволить йому не вбирати зайвих запахів і не підсохнути. А перед вживанням, дайте йому півгодини постояти при кімнатній температурі. Тримайте торт подалі від сонячних променів та обігрівачів.

Як вибрати начинку для торта?

Наша сторінка “Що всередині?” допоможе вам визначитися зі смаком торта. Зверніть увагу, що смак складається з трьох складових: бісквіт, крем і начинка. А також є готові вдалі комбінації.

За який час потрібно робити замовлення?

Як найшвидше. Справа в тому, що на найближчі дати місць майже завжди немає, тому бажано спланувати все заздалегідь.

Чи можна зробити торт з мастикою?

Можливо, але в рідкісних випадках. Ми використовуємо мастику для фігурок і основи під вафельну картинку, дуже рідко для обтягування всього торта. Мастика не саме корисне покриття торта, її вага дуже велика, а часто її знімають і викидають. Ми намагаємося відходити від містичного оформлення.

Чи можна повторити чужий торт з фотографії?

Ми не робимо копії чужих тортів, кожен торт унікальний. Ви можете надіслати фотографії вподобаних вам виробів, а ми в свою чергу постараємося створити кулінарний шедевр у подібному стилі спеціально для вас.

Ви доставляєте замовлення?

Так у нас є доставка машиною, в будь-який куточок Львова, цілодобово. Ми дбайливо і якісно доставляємо десерти, тому Ви можете бути впевнені що замовлення приїде в цілості і в точний час!

Ви робите веганські торти / дієтичні / без глютену?

Вибачте, але ні. Наші торти містять муку, цукор, молочні продукти і яйця, які ми не можемо замінити. Всі використанні нами інгредієнти натуральні і найвищої якості. Рецепти збалансовані для отримання ідеального смаку. Внесення змін до рецептуру порушить гармонію, яку ми створюємо і вдосконалюємо постійно.