Торти

Один маленький тортик здатен миттєво підняти настрій або допомогти висловити почуття чи розфарбувати яскравими барвами самий похмурий день!

Так чому б не порадувати себе чи близьких і не замовити улюблений десерт на свято, что просто так до кави? А ми допоможемо вам втілити будь-які ваші солодки фантазії. Від маленького бенто тортика, вагою усього 300 грамів до великого багатоярусного красеня з фантастичним декором.

Чому саме торти від кондитерської Два зайці?

  • Ми робимо ексклюзивні торти саме для вас. Кожен наш торт – це кропітка індивідуальна робота, яка враховує всі ваші побажання по наповненню та оформленню. У нас немає готових рішень, ми готуємо безпосередньо для вас під кожну подію. Торт прикрашається безпосередньо перед видачею і ви можете бути впевненні в його свіжості та якості
  • Використовуємо виключно якісні, перевірені складники від надійних постачальників. У нас немає сумішей, хімічних домішок та посилювачів смаку. Все мксимально натурально та по-домашньому
  • Чітка доставка. Доставимо ваше замовлення в точно обумовлений час без затримок та форс мажорів. Доставляємо торти – сюрпризи у будь-чкий час доби. Всі наші торти за замовченням надійно упаковані в еклогічне картонне пакування. Навіть якщо ви вирішили замовити торт в самий останній момент, ми доставимо його точно в терміни!

Ми пропонуємо на вибір декілька варіантів бісквітів, безліч начинок та кремів на будь-який смак. Наш кондитер допоможе вам підібрати смаки та обов’язково порадить ідеальний варіан їх поєднання. Всі ці нюанси обговорюються та уточнюються безпосередньо в момент оформлення замовлення для створення вашого ідеального торту!

Ми не можемо вирішити всі ваші проблеми, але можемо зробити ваш день солодким і подарувати маленький шматочок щастя