З великим жалем ми вимушені оголосити про закриття магазину для кондитерів Два зайці на ТВК Південний

закриття магазину

З 20.10.2022 року магазин працюватиме лише у online форматі!
Ви, як і раніше, зможете отримати професійну консультацію щодо використання всіх інструментів, інгредієнтів та інвентарю, зв’язавшись з нами за телефоном +380968858414 або написавши лист на електронну пошту dvazajci@gmail.com

Інтернет магазин для кондитерів Два зайці продовжить свою роботу у звичайному режимі! Всі ціни та кількість товарів в наявності завжди актуальні. Відправлення та доставка замовлень у день оплати. Також ми плануємо суттєво розширити асортимент товарів для скачування – таблиць розрахунків для кондитерів і кулінарів та перевірених робочих тех. карт наших тортів та десертів

закриття магазину

Ліквідація складу

У зв’язку із закриттям, проводимо великий розпродаж. До 20 жовтня 2022 року всі товари на сайті магазину можна придбати із 20% знижкою. При оформленні замовлень вказуйте код “FINISH”

закриття магазину

Якщо ви знаходитесь у Львові, то встигніть відвідати наш шоу рум до закриття та придбати необхідні вам товари зі знижкою 20%! Остання можливість здійснити “фізичну” покупку – подивитися, доторкнутися, оцінити всі товари. Наша адреса:
м. Львів, вул. Виговського 102, ТВК Південний, ТЦ Центральний, магазин 2/14а. Працюємо усі дні, крім понеділка, з 11 до 16. Знайти нас на ТВК Пивденный очень просто:

Підписуйтесь на наш YouTube канал 
та приєднуйтесь до нас у соц. мережах:
ми на Facebook, в Instagram

Якщо ви пропустили інші новини: